RESTORAN & BAR
Ana restoranımız Sabah Kahvaltısı Öğle Yemeği ve Akşam yemeğinde açık büfe olarak ulusal ve uluslararası lezzetleri sunmaktadır. Akşam Yemeklerinde Çocuklar için ayrı çocuk büfesi ve çocuk yemek alanı bulunmaktadır.  (Bebekler için mama Sandalyesi ücretsizdir.)

A’la Carte Restoranlar

Ön rezervasyon ile Osmanlı, İtalyan ve Balık Al’a Carte Restoranımızdan birinde yemek yeme imkanı sunulmaktadır.(Yedi gece ve üzeri konaklamalarda bir kereye mahsus bu üç restorandan biri ücretsizdir.)

Lobby Bar:

10:00 – 24:00 saatlerinde lobby Bar’da otelin belirlemiş olduğu alkollü ve alkolsüz içeceklerimizi, kokteyllerimizi ve sıcak soğuk içeceklerimizi Pasta büfemizde siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz lezzetlerin eşliğinde yudumlayabilirsiniz. ( Pasta büfemiz lobby de 10:30 – 15:00 saatlerinde hizmet vermektedir.)

Snack & Bar

10:00 – 17:00 saatlerinde hizmet veren Snack Bar, açık büfe Öğlen yemeği ve Ara öğün snack ile sıcak soğuk, alkollü alkolsüz içecek servisi vermektedir.

Pool Bar

10:00 – 24:00 saatleri arasında havuz kenarında açık havada her şey dahil konsept dahilindeki alkollü alkolsüz, sıcak soğuk içeceklerle keyifle vakit geçirebilirsiniz.

*** Dış alan faaliyetleri 21.04. – 31.10 tarihleri arasında (hava koşullarına bağlı ) açık olacaktır. Otel yönetimi tarafından tüm alanların açılış kapanış saatlerinde değişikliler yapılabilir.
*** Barlar self service hizmet vermektedir.
Göster